Mogę zatrzymać SMOG! Przedszkolaku złap oddech !

MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech

Link informacyjny opublikowany przez Samorząd Województwa Śląskiego - kliknij..

Nasze przedszkole otrzymało dwa oczyszczacze powietrza,
które zostały zakupione ze środków Województwa Śląskiego w ramach kampanii edukacyjno – informacyjnej „MOGĘ! Zatrzymać SMOG – Przedszkolaku złap oddech” współfinansowanej przez
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Grupa Biedronki  realizowała działania  kampanii , której celem jest:
rozwijanie świadomości ekologicznej związanej z zanieczyszczeniem powietrza m.in. poprzez zaktywizowanie nauczycieli przedszkolnych w zakresie tematyki antysmogowej, tj. zagrożeń wynikających z zanieczyszczenia powietrza, sposobów zapobiegania niskiej emisji i unikania ekspozycji na zanieczyszczenia oraz podniesienie świadomości ekologicznej dzieci w zakresie wpływu zanieczyszczonego powietrza na zdrowie.

Grupa Stokrotki brała udział w programie
,, Jak przeds
zkolaki walczą ze smogiem?,,

Realizacja kampanii edukacyjnej MOGĘ! Zatrzymać SMOG- Przedszkolaki złap oddech.

Grupa "Motylki"

Podniesienie świadomości ekologicznej w zakresie wpływu zanieczyszczonego powietrza na zdrowie.