O dobre samopoczucie dzieci dbają...

Dyrektor - mgr Beata Koścień

Wicedyrektor - mgr Dorota Seweryn

Nauczycielki:

mgr Beata Bień mgr Marzanna Szymaszek
mgr Monika Zander- Stajno mgr Edyta Ptak
mgr Katarzyna Głąb Ilona Malicka
 mgr Magdalena Chałupczak

mgr Małgorzata Polanin

mgr Katarzyna Kucia mgr Milena Cieślicka

Nauczycielki  naszego Przedszkola to wykształcone, wrażliwe osoby, z wysoką kulturą osobistą. Są absolwentkami wyższych uczelni pedagogicznych. Posiadają tytuł magistra lub licencjata pedagogiki.

Chętnie się dokształcają, pogłębiając swoją wiedzę przez uczestnictwo w kursach, szkoleniach, seminariach i warsztatach. Warto podkreślić, że wiedza, którą w ten sposób zdobywają szybko znajduje odzwierciedlenie w praktyce.

W swojej codziennej pracy nauczycielki stosują różne metody, które pozwalają na rozwijanie twórczej aktywności dziecka, jego zainteresowań, indywidualnych poszukiwań, jednocześnie umożliwiających wyjście poza krąg przedszkola.