nawigacja

1,5% dla naszego Przedszkola

Dzięki współpracy z Fundacją „Młodzi-Młodym” mogą Państwo wspomóc Przedszkole poprzez przekazanie 1% podatku od dochodu na rzecz organizacji pożytku publicznego. Wystarczy tylko wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (wzór na plakatach, wizytówkach oraz www.przedszkole29.edupage.org). Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo również darmowy program (DO POBRANIA TUTAJ LUB WYPEŁNIENIE ONLINE), który ułatwi rozliczenie zeznań podatkowych. Pieniądze przekazane w obecnym roku kalendarzowym Przedszkole przeznaczy na unowocześnienie oraz wzbogacenie bazy dydaktycznej. Za okazane wsparcie serdecznie dziękujemy!!

Chronimy dzieci! Polityka ochrony

W ramach akcji "Chronimy dzieci" zachęcamy do zapoznania się z "Polityką ochrony dzieci przez agresją i przywdzeniem", obowiązująca w Przedszkolu.

"Bezpieczeństwo dzieci online"

Polecamy publikacje, dotyczące bezpieczeństwa dzieci w sieci. Do pobrania eBook oraz "10 porad dla rodziców korzystania z Internetu przez dzieci".

Sprawozdanie finansowe

Sprawozdanie finansowe jest udostępnione na stronie BIP Urzędu Miasta Sosnowiec.

• Przywitanie Wiosny - Zabawy na placu przedszkolnym

• W dniu dzisiejszym odbył się finał Akcji "Góra Grosza".

Akcja ta to coroczna inicjatywa mająca na celu zebranie funduszy na wsparcie organizacji charytatywnych i instytucji działających poprzez Towarzystwo Nasz Dom na rzecz najbardziej potrzebujących.

Serdecznie Dziękujemy za wsparcie, zawsze można na Was liczyć

"Bo Jeden Grosz Czyni Różnicę". Jeden grosz to tak niewiele, jednak nawet najdrobniejsze monety zebrane w dużej ilości mogą pomóc wielu osobom.

Podczas przeliczania przez powołaną komisję wspólnie uczestniczyliśmy w zabawach muzyczno-ruchowych.

• 27.02.2024 r. NASZE PRZEDSZKOLE OBCHODZIŁO SWÓJ JUBILEUSZ - 50 - LECIA.

UROCZYSTOŚĆ NASZĄ UŚWIETNIŁ SWOJĄ OBECNOŚCIĄ PREZYDENT MIASTA SOSNOWCA ARKADIUSZ CHĘCIŃSKI, PRZEWODNICZĄCA RADY MIASTA EWA SZOTA, RADNI RADY MIASTA WOJCIECH NITWINKO ORAZ BARTOSZ GÓRSKI A TAKŻE WIZYTATOR MARTA PRONOBIS - ŻAK PRZEDSTAWICIELKA KURATORIUM OŚWIATY, DELEGATURA SOSNOWIEC.

ŚWIĘTOWALI Z NAMI RÓWNIEŻ EMERYTOWANI PRACOWNICY A TAKŻE PRZEDSTAWICIELE RADY RODZICÓW.

DZIĘKUJEMY DZIECIOM, RODZICOM, NAUCZYCIELOM I CAŁEMU PERSONELOWI NIEPEDAGOGICZNEMU ZA PRZYGOTOWANIE WSPANIAŁEJ UROCZYSTOŚCI. Z CAŁEGO SERCA DZIĘKUJEMY SPONSOROM NASZEJ UROCZYSTOŚCI - PANI AGNIESZCE GOŁĄB, FIRMIE AKTIN, SSM KLUB RUDNA ORAZ WSZYSTKIM RODZICOM.

• WAŻNE informacja dla Rodziców

1 marca rozpocznie się rekrutacja do przedszkoli miejskich oraz szkół podstawowych.

W przedszkolach rusza 1 marca i potrwa do 12 marca (do godz. 16.00). Opublikowanie list 15 marca.

• Drodzy rodzice! Rozpoczął się okres rozliczeń PIT za 2023 r. Przypominamy że nasze przedszkole zbiera 1,5℅ podatku. Do tej pory z zebranych pieniędzy zakupiliśmy tablicę multimedialną, krzesła i stoliki dla dzieci, wyposażylismy gabinety specjalistów działających w przedszkolu i wiele innych rzeczy potrzebnych naszym wychowankom. Prosimy więc znów o dokonywanie rozliczeń na rzecz naszego przedszkola.